DF15005S-T
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DF15005S-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DF15005S-T
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua RECTIFIER BRIDGE 50V 1.5A DF-S
Ngā Rauemi: DF15005S-T.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DF15005S-T
Tau Wae DF15005S-T Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga RECTIFIER BRIDGE 50V 1.5A DF-S Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 412241 pcs Pepa Raraunga DF15005S-T.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) 50V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.1V @ 1.5A
Hangarau Standard Pūrere Pūrere Whakarato DF-S
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, Gull Wing Ētahi Ingoa DF15005SDITR
DF15005ST
DF15005STR
DF15005STR-ND
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 30 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Momo Tono Single Phase
Whakaahuatanga Taipitopito Bridge Rectifier Single Phase Standard 50V Surface Mount DF-S I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 50V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 1.5A Tau Wae Tuakiri DF15005
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DF15005S
DF15005S
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: RECTIFIER BRIDGE 50V 1.5A DF-S
I roto i te taonga: 82446 pcs
Tikiake: DF15005S.pdf
RFQ
DF15(6.2)-50DP-0.65V(56)
DF15(6.2)-50DP-0.65V(56)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HEADER 50POS 6.2MM DUAL SMD