DDZX6V2B-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DDZX6V2B-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DDZX6V2B-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 6.2V 300MW SOT23-3
Ngā Rauemi: DDZX6V2B-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDZX6V2B-7
Tau Wae DDZX6V2B-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 6.2V 300MW SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2432927 pcs Pepa Raraunga DDZX6V2B-7.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 6.2V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±3% Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3
Raupapa - Mana - Max 300mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ētahi Ingoa DDZX6V2B7
DDZX6V2BDITR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 7 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 6.2V 300mW ±3% Surface Mount SOT-23-3 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500nA @ 4V