DDZ39FQ-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DDZ39FQ-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DDZ39FQ-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER SOD123
Ngā Rauemi: DDZ39FQ-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDZ39FQ-7
Tau Wae DDZ39FQ-7 Kaihanga Diodes Incorporated
He Rahinga Kei te wātea 1205609 pcs Pepa Raraunga DDZ39FQ-7.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 39V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±3% Pūrere Pūrere Whakarato SOD-123
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Mana - Max 310mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOD-123
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 85 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 39V 310mW ±3% Surface Mount SOD-123 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50nA @ 30V