DDZ33DSF-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DDZ33DSF-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DDZ33DSF-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 32.3V 500MW SOD323F
Ngā Rauemi: DDZ33DSF-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDZ33DSF-7
Tau Wae DDZ33DSF-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 32.3V 500MW SOD323F Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4400080 pcs Pepa Raraunga DDZ33DSF-7.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 32.3V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±3% Pūrere Pūrere Whakarato SOD-323F
Raupapa - Mana - Max 500mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-90, SOD-323F
Ētahi Ingoa DDZ33DSF-7DITR
DDZ33DSF7
Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 65 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 32.3V 500mW ±3% Surface Mount SOD-323F I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 70nA @ 29.9V
Tau Wae Tuakiri DDZ33
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DDZ33S-7
DDZ33S-7
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 33V 200MW SOD323
I roto i te taonga: 674014 pcs
Tikiake: DDZ33S-7.pdf
RFQ
DDZ31-7
DDZ31-7
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 31V 500MW SOD123
I roto i te taonga: 1342178 pcs
Tikiake: DDZ31-7.pdf
RFQ
DDZ33Q-7
DDZ33Q-7
Whakaahuatanga: DIODE ZENER SOD123
Tikiake: DDZ33Q-7.pdf
DDZ33-7
DDZ33-7
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 33V 500MW SOD123