DDZ22DS-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DDZ22DS-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 22V 200MW SOD323
Ngā Rauemi: DDZ22DS-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDZ22DS-7
Tau Wae DDZ22DS-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 22V 200MW SOD323 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 708625 pcs Pepa Raraunga DDZ22DS-7.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 22V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±2.5% Pūrere Pūrere Whakarato SOD-323
Raupapa - Mana - Max 200mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-76, SOD-323
Ētahi Ingoa DDZ22DS-7-ND
DDZ22DS-7DITR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 30 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 22V 200mW ±2.5% Surface Mount SOD-323 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50nA @ 17V