DDZ10DSF-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DDZ10DSF-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DDZ10DSF-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 10.19V 500MW SOD323F
Ngā Rauemi: DDZ10DSF-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDZ10DSF-7
Tau Wae DDZ10DSF-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 10.19V 500MW SOD323F Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1681404 pcs Pepa Raraunga DDZ10DSF-7.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 10.19V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±2% Pūrere Pūrere Whakarato SOD-323F
Raupapa - Mana - Max 500mW
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case SC-90, SOD-323F
Ētahi Ingoa DDZ10DSF-7DICT Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 30 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 10.19V 500mW ±2% Surface Mount SOD-323F I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 7.5µA @ 9.44V