DCX100NS-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DCX100NS-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DCX100NS-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TRANS NPN/PNP PREBIAS SOT563
Ngā Rauemi: DCX100NS-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCX100NS-7
Tau Wae DCX100NS-7 Kaihanga Diodes Incorporated
He Rahinga Kei te wātea 373347 pcs Pepa Raraunga DCX100NS-7.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 50V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 500µA, 10mA
Momo Pukapuka 1 NPN, 1 PNP - Pre-Biased (Dual) Pūrere Pūrere Whakarato SOT-563
Raupapa - Resistor - Emitter Base (R2) 10 kOhms
Resistor - Base (R1) 10 kOhms, 1 kOhms Mana - Max 150mW
Packaging Original-Reel® Paa / Case SOT-563, SOT-666
Ētahi Ingoa DCX100NSDIDKR Momo Tae Surface Mount
Tuhinga - Te whakawhiti 250MHz Whakaahuatanga Taipitopito Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) 1 NPN, 1 PNP - Pre-Biased (Dual) 50V 50mA, 100mA 250MHz 150mW Surface Mount SOT-563
DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 30 @ 5mA, 5V / 33 @ 5mA, 5V I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 500nA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 50mA, 100mA Tau Wae Tuakiri DCX100