D60V0L4B10LP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
D60V0L4B10LP-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D60V0L4B10LP-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TVS ARRAY 4-CHAN U-DFN2510-10
Ngā Rauemi: D60V0L4B10LP-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D60V0L4B10LP-7
Tau Wae D60V0L4B10LP-7 Kaihanga Diodes Incorporated
He Rahinga Kei te wātea 487478 pcs Pepa Raraunga D60V0L4B10LP-7.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 60V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 125V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 65V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato U-DFN2510-10
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 10-UFDFN Ētahi Ingoa D60V0L4B10LP-7DITR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2A (8/20µs)
Capacitance @ Frequency 10pF @ 1MHz Nga tono General Purpose