D18V0L1B2LP-7B
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
D18V0L1B2LP-7B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D18V0L1B2LP-7B
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 18V 34V DFN1006-2
Ngā Rauemi: D18V0L1B2LP-7B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D18V0L1B2LP-7B
Tau Wae D18V0L1B2LP-7B Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TVS DIODE 18V 34V DFN1006-2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 874625 pcs Pepa Raraunga D18V0L1B2LP-7B.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 18V (Max) Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 34V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 21V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato X1-DFN1006-2 Raupapa Automotive, AEC-Q101
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 68W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0402 (1006 Metric)
Ētahi Ingoa D18V0L1B2LP-7BDI Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2A (8/20µs) Capacitance @ Frequency 7pF @ 1MHz