BZX84C6V2W-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C6V2W-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX84C6V2W-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 6.2V 200MW SOT323
Ngā Rauemi: BZX84C6V2W-7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX84C6V2W-7
Tau Wae BZX84C6V2W-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 6.2V 200MW SOT323 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1049566 pcs Pepa Raraunga BZX84C6V2W-7.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 6.2V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±6% Pūrere Pūrere Whakarato SOT-323
Raupapa - Mana - Max 200mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-70, SOT-323
Ētahi Ingoa BZX84C6V2W7 Tae Mahi -65°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tae (Max) (Zzt) 10 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 6.2V 200mW ±6% Surface Mount SOT-323
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 3µA @ 4V Tau Wae Tuakiri BZX84C6V2