BZX84C5V6-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C5V6-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX84C5V6-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 5.6V 300MW SOT23-3
Ngā Rauemi: BZX84C5V6-7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX84C5V6-7
Tau Wae BZX84C5V6-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 5.6V 300MW SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4639 pcs Pepa Raraunga BZX84C5V6-7.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 5.6V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±7% Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3
Raupapa - Mana - Max 300mW