BZX84C39W-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C39W-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX84C39W-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 39V 200MW SOT323
Ngā Rauemi: BZX84C39W-7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX84C39W-7
Tau Wae BZX84C39W-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 39V 200MW SOT323 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 905658 pcs Pepa Raraunga BZX84C39W-7.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 39V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato SOT-323
Raupapa - Mana - Max 200mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-70, SOT-323
Ētahi Ingoa BZX84C39W7 Tae Mahi -65°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tae (Max) (Zzt) 130 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 39V 200mW ±5% Surface Mount SOT-323
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 27.3V Tau Wae Tuakiri BZX84C39
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BZX84C39TA
BZX84C39TA
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 39V 350MW SOT23-3
I roto i te taonga: 474120 pcs
Tikiake: BZX84C39TA.pdf
RFQ
BZX84C39W-7-F
BZX84C39W-7-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 39V 200MW SOT323