BZX84C36T-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C36T-7-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX84C36T-7-F
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 36V 150MW SOT523
Ngā Rauemi: BZX84C36T-7-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX84C36T-7-F
Tau Wae BZX84C36T-7-F Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 36V 150MW SOT523 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 980718 pcs Pepa Raraunga BZX84C36T-7-F.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 36V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±6% Pūrere Pūrere Whakarato SOT-523
Raupapa - Mana - Max 150mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOT-523
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 90 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 36V 150mW ±6% Surface Mount SOT-523 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 25.2V