BZX84C33T-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C33T-7-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX84C33T-7-F
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 33V 150MW SOT523
Ngā Rauemi: BZX84C33T-7-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX84C33T-7-F
Tau Wae BZX84C33T-7-F Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 33V 150MW SOT523 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 787374 pcs Pepa Raraunga BZX84C33T-7-F.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 33V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±6.06% Pūrere Pūrere Whakarato SOT-523
Raupapa - Mana - Max 150mW
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case SOT-523
Ētahi Ingoa BZX84C33T-7-FDICT Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 80 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 33V 150mW ±6.06% Surface Mount SOT-523 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 23.1V
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BZX84C33S-7-F
BZX84C33S-7-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ZENER ARRAY 33V SOT363
I roto i te taonga: 778169 pcs
Tikiake: BZX84C33S-7-F.pdf
RFQ
BZX84C33_D87Z
BZX84C33_D87Z
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 33V 350MW SOT23-3