BZX84C30-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C30-7-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX84C30-7-F
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 30V 300MW SOT23-3
Ngā Rauemi: BZX84C30-7-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX84C30-7-F
Tau Wae BZX84C30-7-F Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 30V 300MW SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1750533 pcs Pepa Raraunga BZX84C30-7-F.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 30V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±7% Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3
Raupapa - Mana - Max 300mW
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ētahi Ingoa BZX84C30-FDICT Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 80 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 30V 300mW ±7% Surface Mount SOT-23-3 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 21V
Tau Wae Tuakiri BZX84C30
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BZX84C30 RFG
BZX84C30 RFG
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 30V 300MW SOT23