BZX84C2V7W-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C2V7W-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX84C2V7W-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 2.7V 200MW SOT323
Ngā Rauemi: BZX84C2V7W-7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX84C2V7W-7
Tau Wae BZX84C2V7W-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 2.7V 200MW SOT323 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 903565 pcs Pepa Raraunga BZX84C2V7W-7.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 2.7V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±7% Pūrere Pūrere Whakarato SOT-323
Raupapa - Mana - Max 200mW