BZX84C24-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C24-7-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX84C24-7-F
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 24V 300MW SOT23-3
Ngā Rauemi: BZX84C24-7-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX84C24-7-F
Tau Wae BZX84C24-7-F Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 24V 300MW SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1441597 pcs Pepa Raraunga BZX84C24-7-F.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 24V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±6% Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3
Raupapa - Mana - Max 300mW
Packaging Original-Reel® Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ētahi Ingoa BZX84C24-FDIDKR Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 70 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 24V 300mW ±6% Surface Mount SOT-23-3 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 16.8V
Tau Wae Tuakiri BZX84C24
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BZX84C24 TR
BZX84C24 TR
Kaihanga: Central Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 24V 350MW SOT23
I roto i te taonga: 4461 pcs
Tikiake: BZX84C24 TR.pdf
RFQ
BZX84C24-HE3-18
BZX84C24-HE3-18
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 24V 300MW SOT23-3
I roto i te taonga: 2148272 pcs
Tikiake: BZX84C24-HE3-18.pdf
RFQ
BZX84C22W-7-F
BZX84C22W-7-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 22V 200MW SOT323
Tikiake: BZX84C22W-7-F.pdf
BZX84C24 RFG
BZX84C24 RFG
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 24V 300MW SOT23
Tikiake: BZX84C24 RFG.pdf
BZX84C22_D87Z
BZX84C22_D87Z
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 22V 350MW SOT23-3
Tikiake: BZX84C22_D87Z.pdf
BZX84C24
BZX84C24
Kaihanga: Fairchild/ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 24V 350MW SOT23-3