BZX84C22TS-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C22TS-7-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX84C22TS-7-F
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER ARRAY 22V SOT363
Ngā Rauemi: BZX84C22TS-7-F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX84C22TS-7-F
Tau Wae BZX84C22TS-7-F Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER ARRAY 22V SOT363 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4904 pcs Pepa Raraunga BZX84C22TS-7-F.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 22V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±6% Pūrere Pūrere Whakarato SOT-363
Raupapa - Mana - Max 200mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Tae (Max) (Zzt) 55 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode Array 3 Independent 22V 200mW ±6% SOT-363
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 15.4V Whirihoranga 3 Independent