BZX84C12-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C12-7-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX84C12-7-F
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 12V 300MW SOT23-3
Ngā Rauemi: BZX84C12-7-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX84C12-7-F
Tau Wae BZX84C12-7-F Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 12V 300MW SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3002816 pcs Pepa Raraunga BZX84C12-7-F.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 12V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3
Raupapa - Mana - Max 300mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ētahi Ingoa BZX84C12-FDITR
BZX84C127F
Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 25 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 12V 300mW ±5% Surface Mount SOT-23-3 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 8V
Tau Wae Tuakiri BZX84C12
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BZX84C11_D87Z
BZX84C11_D87Z
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 11V 350MW SOT23-3
I roto i te taonga: 5815 pcs
Tikiake: BZX84C11_D87Z.pdf
RFQ
BZX84C12-E3-18
BZX84C12-E3-18
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 12V 300MW SOT23-3
I roto i te taonga: 2089798 pcs
Tikiake: BZX84C12-E3-18.pdf
RFQ
BZX84C12-G3-08
BZX84C12-G3-08
Tikiake: BZX84C12-G3-08.pdf
BZX84C12-7
BZX84C12-7
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: BZX84C12-7.pdf
BZX84C12-E3-08
BZX84C12-E3-08
Tikiake: BZX84C12-E3-08.pdf
BZX84C12
BZX84C12
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 12V 350MW SOT23-3
Tikiake: BZX84C12.pdf
BZX84C12 RFG
BZX84C12 RFG
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 12V 300MW SOT23
Tikiake: BZX84C12 RFG.pdf
BZX84C12 TR
BZX84C12 TR
Kaihanga: Central Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 12V 350MW SOT23