BZX84C10S-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C10S-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX84C10S-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER ARRAY 10V SOT363
Ngā Rauemi: BZX84C10S-7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX84C10S-7
Tau Wae BZX84C10S-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER ARRAY 10V SOT363 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5259 pcs Pepa Raraunga BZX84C10S-7.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 10V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±6% Pūrere Pūrere Whakarato SOT-363
Raupapa - Mana - Max 200mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Tae (Max) (Zzt) 20 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode Array 2 Independent 10V 200mW ±6% SOT-363
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 200nA @ 7V Whirihoranga 2 Independent
Tau Wae Tuakiri BZX84C10S
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BZX84C10S-7-F
BZX84C10S-7-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ZENER ARRAY 10V SOT363