BZX84B39-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84B39-7-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX84B39-7-F
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 39V 300MW SOT23
Ngā Rauemi: BZX84B39-7-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX84B39-7-F
Tau Wae BZX84B39-7-F Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 39V 300MW SOT23 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1937355 pcs Pepa Raraunga BZX84B39-7-F.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 39V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±2% Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23
Raupapa - Mana - Max 300mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ētahi Ingoa BZX84B39-FDITR
BZX84B397F
Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 130 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 39V 300mW ±2% Surface Mount SOT-23 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 27.3V