BZT52HC47WF-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52HC47WF-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZT52HC47WF-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua ZENER DIODE SOD123F T&R 3K
Ngā Rauemi: BZT52HC47WF-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZT52HC47WF-7
Tau Wae BZT52HC47WF-7 Kaihanga Diodes Incorporated
He Rahinga Kei te wātea 1358864 pcs Pepa Raraunga BZT52HC47WF-7.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 47V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±6.38% Pūrere Pūrere Whakarato SOD-123F
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Mana - Max 375mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOD-123F
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 90 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 47V 375mW ±6.38% Surface Mount SOD-123F I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50nA @ 32.9V