BZT52HC13WF-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52HC13WF-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZT52HC13WF-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 13V 375MW SOD123F
Ngā Rauemi: BZT52HC13WF-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZT52HC13WF-7
Tau Wae BZT52HC13WF-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 13V 375MW SOD123F Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2347882 pcs Pepa Raraunga BZT52HC13WF-7.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 13V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±6.54% Pūrere Pūrere Whakarato SOD-123F
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Mana - Max 375mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOD-123F
Ētahi Ingoa BZT52HC13WF-7DITR Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae (Max) (Zzt) 10 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 13V 375mW ±6.54% Surface Mount SOD-123F
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 8V