BZT52C9V1LP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C9V1LP-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZT52C9V1LP-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 9.1V 250MW 2DFN
Ngā Rauemi: BZT52C9V1LP-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZT52C9V1LP-7
Tau Wae BZT52C9V1LP-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 9.1V 250MW 2DFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 499596 pcs Pepa Raraunga BZT52C9V1LP-7.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 9.1V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±6% Pūrere Pūrere Whakarato X1-DFN1006-2
Raupapa - Mana - Max 250mW
Packaging Original-Reel® Paa / Case 0402 (1006 Metric)
Ētahi Ingoa BZT52C9V1LP7
BZT52C9V1LPDIDKR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae (Max) (Zzt) 15 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 9.1V 250mW ±6% Surface Mount X1-DFN1006-2
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500nA @ 6V Tau Wae Tuakiri BZT52C9V1