BZT52C6V8LP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C6V8LP-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZT52C6V8LP-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 6.8V 250MW 2DFN
Ngā Rauemi: BZT52C6V8LP-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZT52C6V8LP-7
Tau Wae BZT52C6V8LP-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 6.8V 250MW 2DFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 607971 pcs Pepa Raraunga BZT52C6V8LP-7.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 6.8V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA