BZT52C5V1LP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C5V1LP-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZT52C5V1LP-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 5.1V 250MW 2DFN
Ngā Rauemi: BZT52C5V1LP-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZT52C5V1LP-7
Tau Wae BZT52C5V1LP-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 5.1V 250MW 2DFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 508440 pcs Pepa Raraunga BZT52C5V1LP-7.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 5.1V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±6% Pūrere Pūrere Whakarato X1-DFN1006-2
Raupapa - Mana - Max 250mW
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 0402 (1006 Metric)
Ētahi Ingoa BZT52C5V1LP-7DICT Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 60 Ohms