BZT52C47-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C47-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZT52C47-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 47V 410MW SOD123
Ngā Rauemi: BZT52C47-7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZT52C47-7
Tau Wae BZT52C47-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 47V 410MW SOD123 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4451 pcs Pepa Raraunga BZT52C47-7.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 47V Te manawanui ±6%
Pūrere Pūrere Whakarato SOD-123 Raupapa -
Mana - Max 410mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOD-123 Ētahi Ingoa BZT52C47-7DITR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Tae (Max) (Zzt) 100 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 47V 410mW ±6% Surface Mount SOD-123
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 35V Tau Wae Tuakiri BZT52C47
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BZT52C47-E3-08
BZT52C47-E3-08
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 47V 410MW SOD123
I roto i te taonga: 1222977 pcs
Tikiake: BZT52C47-E3-08.pdf
RFQ
BZT52C47 RHG
BZT52C47 RHG
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 47V 500MW SOD123F