BZT52C43-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C43-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZT52C43-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 43V 410MW SOD123
Ngā Rauemi: BZT52C43-7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZT52C43-7
Tau Wae BZT52C43-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 43V 410MW SOD123 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1933689 pcs Pepa Raraunga BZT52C43-7.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 43V Te manawanui ±7%
Pūrere Pūrere Whakarato SOD-123 Raupapa -
Mana - Max 410mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOD-123 Ētahi Ingoa BZT52C437
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tae (Max) (Zzt) 100 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 43V 410mW ±7% Surface Mount SOD-123 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 32V