BZT52C3V9LP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C3V9LP-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZT52C3V9LP-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 3.9V 250MW 2DFN
Ngā Rauemi: BZT52C3V9LP-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZT52C3V9LP-7
Tau Wae BZT52C3V9LP-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 3.9V 250MW 2DFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 733115 pcs Pepa Raraunga BZT52C3V9LP-7.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 3.9V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato 2-DFN1006
Raupapa - Mana - Max 250mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0402 (1006 Metric)
Ētahi Ingoa BZT52C3V9LPDITR Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 90 Ohms