BZT52C33-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C33-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZT52C33-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 33V 500MW SOD123
Ngā Rauemi: BZT52C33-13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZT52C33-13
Tau Wae BZT52C33-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 33V 500MW SOD123 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 895572 pcs Pepa Raraunga BZT52C33-13.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 33V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±6% Pūrere Pūrere Whakarato SOD-123
Raupapa - Mana - Max 500mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOD-123
Ētahi Ingoa BZT52C3313 Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tae (Max) (Zzt) 80 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 33V 500mW ±6% Surface Mount SOD-123
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 23.1V Tau Wae Tuakiri BZT52C33
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BZT52C30T-TP
BZT52C30T-TP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 30V 100MW SOD523
I roto i te taonga: 1666679 pcs
Tikiake: BZT52C30T-TP.pdf
RFQ
BZT52C30S-7-F
BZT52C30S-7-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 30V 200MW SOD323
I roto i te taonga: 2146598 pcs
Tikiake: BZT52C30S-7-F.pdf
RFQ
BZT52C33-13-F
BZT52C33-13-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 33V 500MW SOD123
Tikiake: BZT52C33-13-F.pdf
BZT52C33-G RHG
BZT52C33-G RHG
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 33V 350MW SOD123
Tikiake: BZT52C33-G RHG.pdf
BZT52C33 RHG
BZT52C33 RHG
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 33V 500MW SOD123F