BZT52C2V7LP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C2V7LP-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZT52C2V7LP-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 2.7V 250MW 2DFN
Ngā Rauemi: BZT52C2V7LP-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZT52C2V7LP-7
Tau Wae BZT52C2V7LP-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 2.7V 250MW 2DFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1112980 pcs Pepa Raraunga BZT52C2V7LP-7.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 2.7V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±7% Pūrere Pūrere Whakarato 2-DFN1006
Raupapa - Mana - Max 250mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0402 (1006 Metric)
Ētahi Ingoa BZT52C2V7LPDITR Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae (Max) (Zzt) 100 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 2.7V 250mW ±7% Surface Mount 2-DFN1006
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 20µA @ 1V Tau Wae Tuakiri BZT52C2V7