BZT52C24T-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C24T-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZT52C24T-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 24V 300MW SOD523
Ngā Rauemi: BZT52C24T-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZT52C24T-7
Tau Wae BZT52C24T-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 24V 300MW SOD523 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1674418 pcs Pepa Raraunga BZT52C24T-7.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 24V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±6% Pūrere Pūrere Whakarato SOD-523
Raupapa - Mana - Max 300mW