BZT52C22T-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C22T-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZT52C22T-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 22V 300MW SOD523
Ngā Rauemi: BZT52C22T-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZT52C22T-7
Tau Wae BZT52C22T-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 22V 300MW SOD523 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1008982 pcs Pepa Raraunga BZT52C22T-7.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 22V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±6% Pūrere Pūrere Whakarato SOD-523
Raupapa - Mana - Max 300mW
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case SC-79, SOD-523
Ētahi Ingoa 1034-BZT52C22T-7DICT Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 55 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 22V 300mW ±6% Surface Mount SOD-523 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 15.4V