BZT52C20-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C20-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZT52C20-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 20V 500MW SOD123
Ngā Rauemi: BZT52C20-7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZT52C20-7
Tau Wae BZT52C20-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 20V 500MW SOD123 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5333 pcs Pepa Raraunga BZT52C20-7.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 20V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±6% Pūrere Pūrere Whakarato SOD-123
Raupapa - Mana - Max 500mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOD-123
Ētahi Ingoa BZT52C20-7DITR Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tae (Max) (Zzt) 55 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 20V 500mW ±6% Surface Mount SOD-123 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 14V
Tau Wae Tuakiri BZT52C20
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BZT52C20-7-F
BZT52C20-7-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 20V 500MW SOD123