BZT52C11-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C11-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZT52C11-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 11V 500MW SOD123
Ngā Rauemi: BZT52C11-7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZT52C11-7
Tau Wae BZT52C11-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 11V 500MW SOD123 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5217 pcs Pepa Raraunga BZT52C11-7.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 11V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato SOD-123
Raupapa - Mana - Max 500mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOD-123
Ētahi Ingoa BZT52C11-7DITR Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tae (Max) (Zzt) 20 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 11V 500mW ±5% Surface Mount SOD-123 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 8V
Tau Wae Tuakiri BZT52C11
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BZT52C11-G3-18
BZT52C11-G3-18
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 11V 410MW SOD123
I roto i te taonga: 1716708 pcs
Tikiake: BZT52C11-G3-18.pdf
RFQ
BZT52C11-G RHG
BZT52C11-G RHG
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 11V 350MW SOD123
I roto i te taonga: 1610139 pcs
Tikiake: BZT52C11-G RHG.pdf
RFQ
BZT52C11-7-F
BZT52C11-7-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 11V 500MW SOD123