BZT52C10-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C10-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZT52C10-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 10V 500MW SOD123
Ngā Rauemi: BZT52C10-7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZT52C10-7
Tau Wae BZT52C10-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 10V 500MW SOD123 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5836 pcs Pepa Raraunga BZT52C10-7.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 10V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±6% Pūrere Pūrere Whakarato SOD-123
Raupapa - Mana - Max 500mW