BZT52B15LP-7B
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52B15LP-7B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZT52B15LP-7B
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 15V 250MW 2DFN
Ngā Rauemi: BZT52B15LP-7B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZT52B15LP-7B
Tau Wae BZT52B15LP-7B Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 15V 250MW 2DFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1610395 pcs Pepa Raraunga BZT52B15LP-7B.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 15V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±2% Pūrere Pūrere Whakarato 2-DFN1006
Raupapa - Mana - Max 250mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0402 (1006 Metric)
Ētahi Ingoa BZT52B15LP-7BDITR Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae (Max) (Zzt) 15 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 15V 250mW ±2% Surface Mount 2-DFN1006
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50nA @ 10.5V Tau Wae Tuakiri BZT52B15