BAV3004W-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BAV3004W-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BAV3004W-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 300V 225MA SOD123
Ngā Rauemi: BAV3004W-7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BAV3004W-7
Tau Wae BAV3004W-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 300V 225MA SOD123 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4609 pcs Pepa Raraunga BAV3004W-7.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.25V @ 200mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 300V
Pūrere Pūrere Whakarato SOD-123 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 50ns
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOD-123
Ētahi Ingoa BAV3004WDITR Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Tono Standard
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Standard 300V 225mA (DC) Surface Mount SOD-123 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 240V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 225mA (DC) Capacitance @ Vr, F 5pF @ 0V, 1MHz