BAT400D-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BAT400D-7-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BAT400D-7-F
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 40V 500MA SOT23-3
Ngā Rauemi: BAT400D-7-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BAT400D-7-F
Tau Wae BAT400D-7-F Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 40V 500MA SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 353635 pcs Pepa Raraunga BAT400D-7-F.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 550mV @ 500mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Original-Reel®
Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Ētahi Ingoa BAT400D-FDIDKR
Te Mahinga Mahi - Ngaru -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 40V 500mA Surface Mount SOT-23-3
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50µA @ 30V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 500mA
Capacitance @ Vr, F 125pF @ 0V, 1MHz Tau Wae Tuakiri BAT400D