BAS70DW-06-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BAS70DW-06-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BAS70DW-06-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT363
Ngā Rauemi: BAS70DW-06-7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BAS70DW-06-7
Tau Wae BAS70DW-06-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT363 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 118826 pcs Pepa Raraunga BAS70DW-06-7.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 15mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 70V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-363 Tere Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 5ns
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Ētahi Ingoa 1034-BAS70DW-06DICT Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 2 Pair Common Anode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 2 Pair Common Anode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 50V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 70mA (DC)