BAS70BRW-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BAS70BRW-7-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BAS70BRW-7-F
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT363
Ngā Rauemi: BAS70BRW-7-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BAS70BRW-7-F
Tau Wae BAS70BRW-7-F Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT363 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 312762 pcs Pepa Raraunga BAS70BRW-7-F.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 15mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 70V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-363 Tere Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 5ns
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Ētahi Ingoa BAS70BRW-7-FDITR
BAS70BRW-7-FDITR-ND
BAS70BRW-7FDITR
BAS70BRW-FDITR
BAS70BRW-FDITR-ND
BAS70BRW7F
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 2 Pair Series Connection Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 2 Pair Series Connection Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 50V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 70mA (DC)