BAS70-04T-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BAS70-04T-7-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BAS70-04T-7-F
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT523
Ngā Rauemi: BAS70-04T-7-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BAS70-04T-7-F
Tau Wae BAS70-04T-7-F Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT523 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 548315 pcs Pepa Raraunga BAS70-04T-7-F.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 15mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 70V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-523 Tere Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 5ns
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOT-523
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Momo Tono Schottky Te Whirihoranga Diode 1 Pair Series Connection
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Series Connection Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SOT-523 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 50V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 70mA (DC) Tau Wae Tuakiri BAS70-04