BAS40TW-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BAS40TW-7-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BAS40TW-7-F
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT363
Ngā Rauemi: BAS40TW-7-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BAS40TW-7-F
Tau Wae BAS40TW-7-F Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT363 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 260184 pcs Pepa Raraunga BAS40TW-7-F.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 40mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-363 Tere Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 5ns
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Ētahi Ingoa BAS40TW-FDITR
BAS40TW7F
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 3 Independent Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 3 Independent Schottky 40V 200mA (DC) Surface Mount 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 200nA @ 30V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 200mA (DC)