BAS40-05-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BAS40-05-7-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BAS40-05-7-F
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT23-3
Ngā Rauemi: BAS40-05-7-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BAS40-05-7-F
Tau Wae BAS40-05-7-F Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2732776 pcs Pepa Raraunga BAS40-05-7-F.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 40mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3 Tere Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed