B2100SAF-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
B2100SAF-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B2100SAF-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMAF
Ngā Rauemi: B2100SAF-13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B2100SAF-13
Tau Wae B2100SAF-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMAF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 681837 pcs Pepa Raraunga B2100SAF-13.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 790mV @ 2A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato SMAF Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-221AC, SMA Flat Leads Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 100V 2A Surface Mount SMAF I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 100V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 2A Capacitance @ Vr, F 93pF @ 4V, 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
B2112
B2112
Kaihanga: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga: IC CHIP
I roto i te taonga: 5668 pcs
Tikiake:
RFQ
B2100Q-13-F
B2100Q-13-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMB
I roto i te taonga: 348829 pcs
Tikiake: B2100Q-13-F.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: IC CHIP
Tikiake:
B2100AF-13
B2100AF-13
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMAFLAT
Tikiake: B2100AF-13.pdf
B2103T
B2103T
B2100BE-13
B2100BE-13
Tikiake: B2100BE-13.pdf
B2100-13-F
B2100-13-F
Tikiake: B2100-13-F.pdf
B2100A-13-F
B2100A-13-F
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 2.0A 100V