AZ23C33-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AZ23C33-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AZ23C33-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER ARRAY 33V SOT23-3
Ngā Rauemi: AZ23C33-7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AZ23C33-7
Tau Wae AZ23C33-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER ARRAY 33V SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4453 pcs Pepa Raraunga AZ23C33-7.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 33V Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3 Raupapa -
Mana - Max 300mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tae (Max) (Zzt) 80 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 33V 300mW ±5% SOT-23-3 Whirihoranga 1 Pair Common Anode
Tau Wae Tuakiri AZ23C33
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AZ23C33-7-F
AZ23C33-7-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ZENER ARRAY 33V SOT23-3