AUR9503-12GD
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AUR9503-12GD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AUR9503-12GD
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.2V 150MA 6DFN
Ngā Rauemi: AUR9503-12GD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AUR9503-12GD
Tau Wae AUR9503-12GD Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.2V 150MA 6DFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4823 pcs Pepa Raraunga AUR9503-12GD.pdf
Rae Tae (Max) 0.2V @ 150mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.2V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 6-DFN (1.6x1.6) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-WFDFN Exposed Pad PSRR 70dB ~ 40dB (1KHz ~ 100kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 80°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 150mA 6-DFN (1.6x1.6)
I teie nei - Quiescent (Iq) 55µA Nama - Whakaputa 150mA