AP7380-41W5-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AP7380-41W5-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 4.1V 150MA SOT25
Ngā Rauemi: AP7380-41W5-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AP7380-41W5-7
Tau Wae AP7380-41W5-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 4.1V 150MA SOT25 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 491247 pcs Pepa Raraunga AP7380-41W5-7.pdf
Rae Tae (Max) 1.5V @ 150mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 4.1V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 24V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-25 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Current Limit, Thermal Shutdown Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-74A, SOT-753 PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.1V 150mA SOT-25
Tae - Whakaaetanga (Max) 3µA I teie nei - Quiescent (Iq) 3µA
Nama - Whakaputa 150mA Ngā Āhuatanga Mana Enable