AP7362-33SP-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP7362-33SP-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AP7362-33SP-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 1.5A 8SO
Ngā Rauemi: AP7362-33SP-13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AP7362-33SP-13
Tau Wae AP7362-33SP-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 1.5A 8SO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 420606 pcs Pepa Raraunga AP7362-33SP-13.pdf
Rae Tae (Max) 0.24V @ 1.5A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SO-EP Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR 65dB ~ 61dB (120Hz ~ 1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa AP7362-33SP-13-ND
AP7362-33SP-13DITR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.5A 8-SO-EP
I teie nei - Quiescent (Iq) 1.2mA Nama - Whakaputa 1.5A