AP7350-45CF4-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AP7350-45CF4-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC REG LIN 4.5V X2WLB0606-4
Ngā Rauemi: AP7350-45CF4-7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AP7350-45CF4-7
Tau Wae AP7350-45CF4-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC REG LIN 4.5V X2WLB0606-4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 316610 pcs Pepa Raraunga AP7350-45CF4-7.pdf
Rae Tae (Max) 0.35V @ 150mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 4.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.25V
Pūrere Pūrere Whakarato X2-WLB0606-4 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Current Limit Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-XFBGA, WLBGA PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC 1 Output 150mA X2-WLB0606-4
I teie nei - Quiescent (Iq) 700nA Nama - Whakaputa 150mA